سازندگان وب سایت در iOS

سازندگان وب سایت در iOS

منو

چند ابزار و راهنما برای کمک به شما در ایجاد وب سایت خود با یک دستگاه تلفن همراه.

آیا همه برنامه های سازندگان وب سایت بازبینی شده است؟

یافتن یک بررسی صادقانه درباره سازنده وب سایت بسیار دشوار است. چرا؟

90 sites از سایتهای بازبینی درباره سازندگان وب سایت در واقع مغرضانه هستند ، زیرا توسط وابستگی تأمین می شوند.

علاقه اصلی نویسنده این است که شما را مطلع نکند ، این است که وبلاگ او را در صفحه اول جستجوی Google پیدا کرده و سایتی را با پیوندی که ارائه می دهند باز کنید. به عنوان مثال ، Wix بیشتر استراتژی خود را بر این اساس بنا کرده است: به همین دلیل است که اغلب در ابتدا ظاهر می شود ، حتی اگر دور از ارتباط باشد.

نه تنها این سایتهای مرور اغلب قابل اعتماد نیستند ، حتی بدتر ، آنها تمایل دارند ایده اشتباه در مورد نحوه انتخاب سازنده وب سایت ارائه دهند.

2 تلاش برای ایجاد یک بررسی مفید از برنامه های سازندگان وب سایت

iOS Website Builders نظرات واقعی و web-builder-app.com . نویسندگان این وبلاگها متدولوژی را طراحی کرده اند که به کاربران کمک می کند تا چند نکته مهم را درک کنند:

اینها سوالاتی هستند که هنگام انتخاب سرویس ایجاد وب سایت باید از خود بپرسید.

• آیا شخصی که برای اولین بار سایتی ایجاد می کند ، فقط با استفاده از این برنامه ، می فهمد که چه چیزی باعث ایجاد یک وب سایت خوب می شود؟

• آیا این برنامه ابتدا برای کمک به مبتدیان در ایجاد سایت طراحی شده است یا برای فروش ویژگی های اضافی طراحی شده است؟

• چه نوع وب سایتی با نیازهای شما مطابقت دارد:
   - حضور ساده در وب ، کارت ویزیت آنلاین؟
   - یک سایت غنی تر ، شامل بسیاری از صفحات منظم برای ارائه کسب و کار شما؟
   - فروشگاه اینترنتی؟ برای چند نوع اقلام مختلف؟

• آیا می دانستید؟ بیش از 80 درصد افرادی که شروع به ساخت سایت می کنند معمولاً قبل از انتشار آن تسلیم می شوند. حتی وقتی هزینه آن را پرداخته اند. بنابراین ، یک روش مرتبط برای قضاوت در مورد سازنده وب سایت این است که تلاش کنید یک کاربر جدید روزی یک وب سایت واقعی را تخمین بزند.

راهنما و آموزش در مورد ایجاد یک وب سایت خوب

منتخبی از 3 راهنمای Simple Different:

=> چه چیزی باعث می شود وب سایت قابل گوگل باشد؟ نسخه کوتاه SimDif روش مبتدی و حرفه ای. گام به گام بهینه سازی که از انجام آن خوشحال خواهید شد. Googlable.com


=> وب سایتی بسازید که بازدیدکنندگان شما آن را دوست داشته باشند و Google به شما در تبلیغ آن کمک خواهد کرد. متدولوژی SimDif در 15 صفحه ، هر یک به یک موضوع اساسی اختصاص داده شده است و به سوالات اصلی که یک مدیر وب سایت موفق باید به آنها پاسخ دهد ، پاسخ می دهد. اگر در ساخت وب سایت تازه کار هستید ، این راهنما به شما کمک می کند تا راه درست را شروع کنید.  Write-for-the-web.simdif.com


=> وب سایت خود را تبلیغ کنید راهنمایی که مفاهیم اساسی را برای کمک به راه اندازی سایت شما پوشش می دهد. این فرایندهای کلاسیک در تبلیغ وب سایت را توضیح می دهد و چند نکته برای موفقیت ارائه می دهد. Promote.simdif.com

ابزارهای ضروری Google هنگام ایجاد وب سایت

بسیاری از برنامه های حرفه ای SEO وجود دارد ، اما شاید مهم باشد که با اصول اولیه ، آنچه خود گوگل پیشنهاد می کند ، شروع کنیم.

Google Analytics - کلید: بدانید که 10 کاربر واقعی که بیش از 4 صفحه را مرور می کنند بسیار بهتر از 1000 بازدیدکننده ای است که در صفحه اصلی شما قرار می گیرند و روی هیچ یک از پیوندها کلیک نمی کنند.

• گرایش ها - کلید: هنگامی که می دانید بیشترین عبارات جستجو شده در Google کدام هستند ، سعی کنید طاقچه مورد نظر خود را پیدا کنید: مشخص کنید چه چیزی مخصوص کارهایی است که انجام می دهید و شاید پاسخ های زیادی برای آنها وجود نداشته باشد.

Adwords - کلید: آزمایش کنید ، هر هفته مطالب جدیدی را امتحان کنید ، وبلاگ های AdWords را بخوانید ، کمپین های تبلیغاتی خود را زیر نظر داشته باشید ... وگرنه بهتر است از پنجره پول بکشید ، این شانس بیشتر است که کسی از شما تشکر کند :-).