سازندگان وب سایت در iOS

سازندگان وب سایت در iOS

منو

نام دامنه خود را با یک سایت رایگان خریداری و استفاده کنید.

Simple Different یک ارائه دهنده نام دامنه اخلاقی و مستقل ایجاد کرد
Simple Different یک ارائه دهنده نام دامنه اخلاقی و مستقل ایجاد کرد

در اینجا ارائه دهنده نام دامنه ساده تر و اخلاقی تر است.

SimDif ، مانند اکثر سازندگان وب سایت ، یک زیر دامنه رایگان به سایت شما ارائه می دهد ، به عنوان مثال با ".simdif.com" در پایان. مانند بسیاری از افراد ، شما نیز ممکن است مایل به دریافت نام دامنه شخصی برای وب سایت خود باشید. SimDif یک راه حل ساده را درست در ویرایشگر وب سایت به شما ارائه می دهد.

اغلب ، "نام دامنه رایگان" فقط یک کلاهبرداری است.

تقریباً در همه جا با سازندگان اصلی وب سایت مشاهده کرده اید. "نام دامنه رایگان شامل" یک استراتژی بازاریابی است تا شما را به دریافت نسخه پولی ترغیب کند. در این شبه "معامله خوب" اغلب یک جنبه تاریک وجود دارد: شما قیمت واقعی نام دامنه را نمی دانید ، و اینکه آنها در سال آینده چقدر سخاوت خواهند داشت. حتی ممکن است چندین سال با این ارائه دهندگان قرارداد بسته باشید و نام خود را به قیمت آنها خریداری کنید. امروزه نمونه های بسیار زیادی از شرکت هایی که به این روش تجارت می کنند وجود دارد.

در عوض ، نام خود را با قیمت مناسب ثبت کنید و در صورت تمایل از آن در وب سایت رایگان استفاده کنید.

این راه دفاع از کاربران در برابر روش های بازاریابی سمی ، تصویر خوبی از روش اخلاقی SimDif برای انجام تجارت است .

با SimDif کنترل حضور وب خود را حفظ کنید

15 دلار در سال ، برای ".com" معمولی: • نام شخصی خود را گرفته و از آن به نحوی که مناسب می دانید استفاده کنید. • از این نام با یک وب سایت Starter رایگان SimDif استفاده کنید ، نیازی به ارتقاء به Pro برای آن ندارید. • از https رایگان (گواهی SSL) لذت ببرید. همانطور که ممکن است بدانید ، Google اکنون آن را الزامی کرده است و برخی هنوز مکمل آن را دریافت می کنند.