سازندگان وب سایت در iOS

سازندگان وب سایت در iOS

منو

نام دامنه خود را با یک سایت رایگان خریداری و استفاده کنید.

Simple Different یک ارائه دهنده نام دامنه اخلاقی و مستقل ایجاد کرد
Simple Different یک ارائه دهنده نام دامنه اخلاقی و مستقل ایجاد کرد

در اینجا ارائه دهنده نام دامنه ساده تر و اخلاقی تر است.

SimDif ، مانند اکثر سازندگان وب سایت ، یک زیر دامنه رایگان به سایت شما ارائه می دهد ، به عنوان مثال با ".simdif.com" در پایان. مانند بسیاری از افراد ، شما نیز ممکن است مایل به دریافت نام دامنه شخصی برای وب سایت خود باشید. SimDif یک راه حل ساده را درست در ویرایشگر وب سایت به شما ارائه می دهد.

اغلب ، "نام دامنه رایگان" فقط یک کلاهبرداری است.

تقریباً در همه جا با سازندگان اصلی وب سایت مشاهده کرده اید. "نام دامنه رایگان شامل" یک استراتژی بازاریابی است تا شما را به دریافت نسخه پولی ترغیب کند. در این شبه "معامله خوب" اغلب یک جنبه تاریک وجود دارد: شما قیمت واقعی نام دامنه را نمی دانید ، و اینکه آنها در سال آینده چقدر سخاوت خواهند داشت. حتی ممکن است چندین سال با این ارائه دهندگان قرارداد بسته باشید و نام خود را به قیمت آنها خریداری کنید. امروزه نمونه های بسیار زیادی از شرکت هایی که به این روش تجارت می کنند وجود دارد.

در عوض ، نام خود را با قیمت مناسب ثبت کنید و در صورت تمایل از آن در وب سایت رایگان استفاده کنید.

این راه دفاع از کاربران در برابر روش های بازاریابی سمی ، تصویر خوبی از روش اخلاقی SimDif برای انجام تجارت است .

با SimDif کنترل حضور وب خود را حفظ کنید

15 دلار در سال ، برای ".com" معمولی: • نام شخصی خود را گرفته و از آن به نحوی که مناسب می دانید استفاده کنید. • از این نام با یک وب سایت Starter رایگان SimDif استفاده کنید ، نیازی به ارتقاء به Pro برای آن ندارید. • از https رایگان (گواهی SSL) لذت ببرید. همانطور که ممکن است بدانید ، Google اکنون آن را الزامی کرده است و برخی هنوز مکمل آن را دریافت می کنند.

SimDif برای هر کشور قیمت مناسب ایجاد کرد

SimDif یک روش منحصر به فرد برای محاسبه قیمت خود دارد.

با استفاده از این سازنده وب سایت آموزشی ، هر کسی می تواند از طریق تلفن استفاده کند ، ما معتقدیم که چیز بسیار مفیدی ایجاد کرده ایم. برای اینکه آن را برای بیشتر افراد در دسترس قرار دهیم ، ما برای
SimDif ، قیمت مناسب برای هر کشور در سراسر جهان ایجاد کردیم.

هزینه زندگی هر کشور متفاوت است. به نظر می رسد در تلاش برای ایجاد تعادل بین شانس همه ، ایجاد قیمت متفاوت برای هر کشور مهم است.

اگر می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید ، می توانید از صفحه ما در مورد شاخص برابری قدرت خرید ما دیدن کنید . و پیوند زیر به شما نشان می دهد که قیمت SimDif در کجا شما در جهان است.

ایجاد قیمت مناسب و متفاوت برای هر کشور ...
ایجاد قیمت مناسب و متفاوت برای هر کشور ...

چگونه است که سایت های SimDif در Google قابل مشاهده هستند؟

منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.
منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.

چگونه می توان در موتورهای جستجو با وب سایت SimDif قابل مشاهده بود؟

آیا می دانید یکی از مهمترین مواردی که گوگل سعی در ارزیابی آن در وب سایت دارد چیست؟ مفید بودن آن. برای این که یک وب سایت به یک نتیجه مناسب در جستجو تبدیل شود ، باید به وضوح برای کاربران خود مفید باشد. از سوی دیگر گوگل واقعاً به هیچ یک از زبان های انسانی صحبت نمی کند ، بنابراین ، چگونه می تواند مفید بودن یک سایت را اندازه گیری کند؟

سازمان محتوا بیشترین پاسخ را دارد:

اگر می خواهید به Google کمک کنید تا درک کند که چگونه به نیازهای خوانندگان خود پاسخ می دهید ، می خواهید وب سایت خود را بر این اساس سازماندهی کنید. هدف این برنامه این است که به شما کمک کند تا با یک وب سایت که به وضوح در مورد سوالات مشتریان خود سازماندهی شده است ، به پایان برسید. سایتی که با SimDif ساخته شده است باعث می شود Google تصویری واضح از کسب و کار شما را به خاطر بسپارد.

هنگامی که سایت خود را منتشر می کنید ، دستیار بهینه سازی شما را راهنمایی می کند تا جزئیات نامرئی اما مهم را تکمیل کنید.

کمی طول می کشد و ویژگی های خاصی لازم است تا یک وب سایت به طریقی مفید در Google قابل مشاهده باشد. برای کمک بیشتر به شما ، می توانید آزمایشی را انجام دهید تا بررسی کنید که آیا برخی از جنبه های کلیدی ایجاد وب سایت را فراموش نکرده اید یا خیر. بهتر است فراداده ها را در هر صفحه پر کنید ، در هر بلوک یک عنوان داشته باشید ، ... روی انتشار کلیک کنید ، لیست را بررسی کنید و روی پیکان های نارنجی ضربه بزنید: مستقیماً شما را به جایی می رساند که قسمت گمشده در آن قرار دارد.