سازندگان وب سایت در iOS

سازندگان وب سایت در iOS

منو

چگونه است که سایت های SimDif در Google قابل مشاهده هستند؟

منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.
منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.

چگونه می توان در موتورهای جستجو با وب سایت SimDif قابل مشاهده بود؟

آیا می دانید یکی از مهمترین مواردی که گوگل سعی در ارزیابی آن در وب سایت دارد چیست؟ مفید بودن آن. برای این که یک وب سایت به یک نتیجه مناسب در جستجو تبدیل شود ، باید به وضوح برای کاربران خود مفید باشد. از سوی دیگر گوگل واقعاً به هیچ یک از زبان های انسانی صحبت نمی کند ، بنابراین ، چگونه می تواند مفید بودن یک سایت را اندازه گیری کند؟

سازمان محتوا بیشترین پاسخ را دارد:

اگر می خواهید به Google کمک کنید تا درک کند که چگونه به نیازهای خوانندگان خود پاسخ می دهید ، می خواهید وب سایت خود را بر این اساس سازماندهی کنید. هدف این برنامه این است که به شما کمک کند تا با یک وب سایت که به وضوح در مورد سوالات مشتریان خود سازماندهی شده است ، به پایان برسید. سایتی که با SimDif ساخته شده است باعث می شود Google تصویری واضح از کسب و کار شما را به خاطر بسپارد.

هنگامی که سایت خود را منتشر می کنید ، دستیار بهینه سازی شما را راهنمایی می کند تا جزئیات نامرئی اما مهم را تکمیل کنید.

کمی طول می کشد و ویژگی های خاصی لازم است تا یک وب سایت به طریقی مفید در Google قابل مشاهده باشد. برای کمک بیشتر به شما ، می توانید آزمایشی را انجام دهید تا بررسی کنید که آیا برخی از جنبه های کلیدی ایجاد وب سایت را فراموش نکرده اید یا خیر. بهتر است فراداده ها را در هر صفحه پر کنید ، در هر بلوک یک عنوان داشته باشید ، ... روی انتشار کلیک کنید ، لیست را بررسی کنید و روی پیکان های نارنجی ضربه بزنید: مستقیماً شما را به جایی می رساند که قسمت گمشده در آن قرار دارد.
مزخرف نیست برای اینکه سایتی قابل googlable شدن باشد ، به کمی تلاش نیاز دارد.
مزخرف نیست برای اینکه سایتی قابل googlable شدن باشد ، به کمی تلاش نیاز دارد.

SimDif روشی را برای بهینه سازی سایت شما برای Google و سایر موتورهای جستجو به شما ارائه می دهد.

با صرف چند دقیقه با یک صفحه کاغذ و مداد شروع کنید! :-)

1 • 5 س questionsال اصلی را که مشتریان و بازدیدکنندگان هنگام درخواست از Google در مورد کسب و کار شما تایپ می کنند ، بنویسید.

فرض کنید آنها نام شما را نمی دانند ، این خیلی آسان است. در عوض سعی کنید آنچه را که از Google می خواهد برای پیدا کردن آنچه شما پیشنهاد می کنید ، شناسایی کنید. آیا چیز خاصی را ارائه می دهید که رقابت شما ارائه نمی دهد؟ آیا مکان شما یا محل فعالیت شما مهم است؟

2 • 5 س questionsال اصلی را که خوانندگان شما هنگام ورود به سایت مورد نظر شما می خواهند بنویسید.

مانند همیشه ، شناسایی زبان آنها بسیار مهم است ، همان اصطلاحاتی که آنها به احتمال زیاد هنگام مرور سایت شما انتظار دارند و تشخیص می دهند. در مورد سایت شما ، آیا خواننده شما از اصطلاحات فنی استفاده می کند یا روش ساده تری را برای توصیف آنچه انجام می دهید ترجیح می دهند؟

3 • طبیعتاً چند موضوع ظاهر می شود. یک صفحه ایجاد کنید تا اطلاعات خود را در مورد هر یک از آنها بیان کنید.

یک نکته عالی در مورد خوشحال کردن خوانندگان و Google: برای هر موضوع ، یک صفحه اختصاصی ایجاد کنید. "کجا پیدا می شوید؟" ، یک صفحه اختصاصی با آدرس و نقشه. این جنبه خاص خدمات شما چطور؟ یک صفحه اختصاصی دیگر: نحوه سازماندهی وب سایت شما یکی از کلیدهای اصلی موفقیت است.

بنابراین ، در ادامه با این فهرست سوالات چه باید کرد؟

اینها مهمترین مراحل هستند ، البته چند مرحله دیگر نیز برای ایجاد یک سایت م isثر وجود دارد. این آغاز یک روش ساده شده است که به صورت رایگان در googlable.com در دسترس است . این آموزشی است که توسط SimDif گردآوری شده است تا به تکنوفوبیک ترین ما اجازه دهد ایده های اساسی پشت SEO خوب ، بهینه سازی موتورهای جستجو را بدست آورد.