سازندگان وب سایت در iOS

سازندگان وب سایت در iOS

منو

ایجاد سایت های حرفه ای خود را با آی فون

اولین سازنده وب سایت به شما امکان می دهد از تلفن خود به رایانه خود با همان ویژگی های حرفه ای تغییر دهید.

برنامه SimDif Website هنگام استفاده در iPhone ، iPad یا رایانه از ویژگی های دقیق مشابهی برخوردار است. امروزه فقط چند سرویس در دنیا این کار را ارائه می دهند!

امروزه به لطف SimDif ایجاد یک وب سایت واقعی بدون کامپیوتر امکان پذیر است.

یک سایت Pro SimDif شامل همه چیزهایی است که در Starter و در سایت های Smart دارید ، و می تواند شما را در ساخت و مدیریت حضور خود در وب حتی بیشتر پیش ببرد.

به عنوان مثال و موارد دیگر: • فرم های تماس کاملاً قابل تنظیم هستند تا به شما کمک کنند اطلاعات مورد نظر خود را از مشتریان خود دریافت کنید • برای ارائه راه حل امن پرداخت آنلاین ، می توانید دکمه های PayPal را نصب کنید. • آیا می خواهید از ترافیکی که سایت شما ایجاد می کند درآمدزایی کنید؟ Google Ads خود را تنظیم کنید!

شما می توانید جزئیات ، جنبه های گرافیکی وب سایت خود را تنظیم کرده و نحوه ظاهر شدن آن در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه را کنترل کنید.

یک سایت SimDif Pro به شما کمک می کند تا رنگ های خود را تعیین کنید. با شفافیت عناصر مختلف بازی کنید. گوشه های برگه ها و صفحات خود را مشخص کنید. برای هر نوع عنوان یک فونت انتخاب کنید و برای متن اصلی خود ، ... می توانید قالب گرافیکی منحصر به فرد خود را با نسخه حرفه ای ایجاد کنید!